אירועי קונספט

בקו הקונספט

אירוע קונספט מאפשר להציג מרכיבים מוכרים בדרך חדשה, מעניינת ומהנה. מה הופך אירוע קונספט למוצלח וגם דוגמאות שיספקו השראה

 

אירועי הקונספט הפכו לחלק בלתי נפרד מענף האירועים בארץ ובעולם. ברוב המקרים האירועים מתקיימים על מנת לספק חוויה בעלת משמעות לקהל המשתתפים. הדרך להעלות את מידת העניין באירועים היא לחדש למשתתפים. את זה ניתן לעשות כשנותנים לאירוע קו מנחה שמתמקד בנושא אחד. דרך אותו נושא ניתן להציג את המרכיבים המוכרים בדרך חדשה, מעניינת ומהנה. השורות הבאות מציגות דוגמאות לאירוע קונספט מוצלח שכדאי לשכפל או לפחות לקחת בו חלק.

 

אחד הטרנדים הרווחים בסצנת אירוע הקונספט של השנים האחרונות הוא אירועים סודיים וסגורים. סודות תמיד מושכים אנשים. זו גם אחת הסיבות שגורמות לאירועי קונספט סודיים להיות פופולריים ומבוקשים כל כך. ההוראות בדבר שמירת סודיות באשר למיקום ולזמן בו מתקיים האירוע מעלה את הסקרנות. המתח נמשך עד לרגעים האחרונים, משום שהפרטים באשר למתחם הנבחר ולשעת הפתיחה נחשפים רק זמן קצר לפני תחילת האירוע. 

 

במקום להתקבץ לארוחת צהריים קונבנציונלית במסעדת ביסטרו מקומית, אנשים נאספים לרייב ריקודים אינטנסיבי בשעת הפסקת הצהריים. המטרה היא לרקוד כמה שיותר במהלך השעה בה נערך האירוע. הקונספט מייצר חוויית חיבור נהדרת בין המשתתפים, מעצם פעילות המשותפת של ריקוד שידועה כפעילות המחברת בין בני אדם.

 

לסיכום יש לציין, כי אירוע קונספט מוצלח מניע את המשתתפים להתמסר לנושא תחתיו מתקיים האירוע ונותן להם מוטיבציה להמשיך ליצור את חוויית האירוע תוך כדי התרחשותו. האירוע מצליח בעיקר כשכל משתתף מרגיש שהוא חלק בלתי נפרד מהאירוע ושנוכחותו תורמת באופן פעיל להנעת ההתרחשויות.

 

אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב: הפקת אירועים עסקיים 

054-7466770