ירושלים! מה עוד צריך להוסיף?

 

הפקת בת מצווה בירושלים הינו קונספט המשלב מצד אחד את הקלילות, השמחה, עם תהלוכת בת מצווה אנרגטית, הכוללת מתופפים, נגן קלרינט, נגן סקסופון, חופה, קונפטי, הפרחת בלונים בצבעי וורוד לבן, והמון המון שמחה.

ומצד שני, משלבים גם את הפן הערכי והעמוק יותר, כשנכנסים אל הכותל המערבי, כלת בת המצווה קוראת את אמנת ירושלים תחת החופה ברחבת הכותל העליונה, נכנסים אל מנהרות הכותל לטקס בת מצווה מיוחד, בו כלת בת המצווה יוצרת 2 זוגות של פמוטים, את אחד הזוגות היא מנדבת לטובת ניצולת שואה, ואת השניה שומרת לעצמה, ובנוסף מקבלת שרשרת מצופה זהב עם "ירושלים של זהב".

את התהלוכה ניתן לעשות במגוון מקומות בירושלים - משער האשפות אל הכותל, בשוק מנחה יהודה, ארמון הנציב, נחלאות, פארק טדי ועוד ועוד. 

את כלת בת המצווה נכתיר למלכה עם כתר, והמיקוד יהיה בה.

במסגרת הפקת בת מצווה בירושלים - נעשה גם בוק אותנטי לכלת בת המצווה על רקע הכותל, וחומות העיר העתיקה. מזכרת לכל החיים!!

מתאים מאוד למשפחות חברים ועוד.

לאחר מכן נצא למסעדה / אולם בירושלים לארוחת צהרים / ערב משמעותית שגם בה נשלב ערכים / אטרקציות לפי הסגנון שלכם.

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

הפקת בת מצווה

 

בת מצווה הוא אירוע ייחודי של פעם בחיים. הוא אירוע מכונן בחיי ילדה שהופכת בהדרגה לנערה בוגרת. האירוע הוא בעצם טקס התבגרות שאופיו ייקבע בהתאם לתקציב,  לתרבות ולרצונות והמאווים של בני המשפחה, אבל המשמעות לא משתנה על אופיו, זהו אירוע שאמור להעמיד את הילדה - נערה בקדמת הבמה. הילדה נערה הופכת לכוכבת לערב אחד,  היא מושא ההתייחסות של כולם.

 

אין ספק כי היא חגיגת אירוע בת מצווה בירושלים הינה בעלת ערך חשוב בתהליך ההתבגרות,  שכן היא עושה סוציאליזציה לילדה נערה לנורמות של החברה הבוגרת. היא מסייעת לה להיכנס כבוגרת למשפחה, להכיר את השינוי בסנקציות החברתיות שמתחילות לחול עליה כעת . המחיר שהיא משלמת על החגיגה והמרכזיות הוא אחריות ומחויבות בחברה הבוגרת.  

 

להתאים את בת המצווה לילדה

הפקת בת מצווה הינו טקס רציני וחשוב אך עדיין צריך לקחת בחשבון  כי הנערה היא זאת שמכתיבה להם את הצלחת האירוע,  היא נמצאת במרכז ההתרחשות,  היא מכתיבה את התנאים,  חושפת את רצונותיה,  דורשת אותם לעיתים די בתקיפות. לכן כל הפקת בת מצווה צריכה להתחבר לנערה ולהשביע את רצונותיה. התקציב נקבע אמנם על ידי ההורים אבל באיזה אופן הוא יחולק ההחלטות הן של נערה, זהו כל הסיפור ועצם העניין.

התייעצות בכלת השמחה מעת לעת תגרום לשביעות רצון ולהצלחת האירוע.  הפקת בת מצווה צריכה להיוועץ בכלת השמחה בבחירת המוסיקה, השירים,  הקליפים, הפרחים, האורות, העיצוב וכל פרט ופרט בו היא מתפקדת.  

 

ניהול הטקס

הפקת בת מצווה כוללת גם ניהול האירוע, מי יברך, מתי יברך, איך ינוהל הטקס. הדלקת נרות, מי ידליק נרות, כל זה יעשה בתיאום עם בני המשפחה. הפקת אירוע בת מצווה היא חגיגה אמיתית שכן ההפקה אחראית על כל פרט ופרט של האירוע. סדר הישיבה, כניסת החוגגים, היא דורשת על כן מקצועיות, מיומנות בניהול אירועים בתקשורת בינאישית, במקצועיות רבה בתחומי הפקת אירועים.

הפקת בת מצווה בירושלים

054-7466770