אטרקציות​ לבת מצווה

חגיגת אטרקציות

 

חגיגת אטרקציות הינו קונספט שנותן לדמיון שלנו לעוף הכי רחוק שאפשר!!

באולם או בשטח, נארגן לכם מלא אטרקציות, והכל לפי מה שאתם אוהבים!!

שולחנות פינג פונג, סדנאות יצירה, עמדת שזירת פרחים, קישקושים לרחבת ריקודים וכמובן עמדת איפור לאווירה.

הקונספט הזה פתוח לחלוטין למה שנבחר, וזה מה שהכי כיף בו!!

באו נתחיל לחגוג!!

 

   סוגי אטרקציות לבת מצווה: 

  • עמדות איפור / שזירת פרחים / סדנת צומת / מנחת בת מצווה - אביה הר נוי
  • משחקי שולחן - פינג פונג / סנוקר / כדורגל שולחן 
  • משחקי מחשב - פלייסטיישן, ווי, אקס בוקס
  • חגיגת מגנטים - צלם מגנטים / רכב מגנטים / מראה מיוחדת לצילומי מגנטים

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

אטרקציות ייחודיות לבת מצווה - ליצור חגיגה ייחודית

 

יש היום בשוק חברות רבות ביותר אשר נותנות שירותים של הפקת אירועים, הן אירועים עסקיים והן אירועים פרטיים כגון; חתונה, בת מצווה, ברית/ה, יום הולדת עגול וכו'. יחד עם זאת, יש חברות אשר מתמחות אך ורק בסוג מאוד מסוים של אירוע, ולא בסוגים האחרים. יש חברות המציעות אטרקציות לבת מצווה, משום שזה סוג האירוע שהן מתמחות בארגונו.

 

חגיגת בת מצווה נערכת בתקופה שבה נערכות עוד חגיגות בנות מצווה רבות. בתקופת זמן של כחצי שנה עד שנה ילדים מוזמנים לעשרה עד עשרים אירועי בת מצווה לפחות. בכדי שהילדים לא ישתעממו, ובכדי שהמסיבות לא יחזרו על עצמן בדרך זהה, כדאי לפנות אל חברה אשר מציעה מגוון גדול של אטרקציות לבת מצווה. ולהזמין את סוג או סוגי האטרקציות לאירוע. כך, הילדים יזכו לחוויות שונות, דרך אטרקציות אחרות בכל פעם.

 

לתכנן בת מצווה עם אטרקציות ייחודיות

התכנון של מסיבת בת מצווה צריכה להתחיל בבחירת המקום לאירוע וכיום יש מגוון מתחמי אירועים מדליקים בהם ניתן לערוך את האירוע. האטרקציות חייבות להתאים למקום בו נערכת המסיבה. יש אטרקציות שמתאימות לאירוע שנערך בחוץ על מדשאה או בחצר, לבין אירוע שנערך בתוך אולם או בבית.

 

השיקול השני שצריך לחשוב עליו הוא קהל היעד. יש אטרקציות אמנותיות כמו סדנאות יצירה, תיאטרון ומוסיקה ויש אטרקציות יותר אקטיביות ואתגריות כמו מסיבת פול מון, חדרי בריחה, משחקי פעולה ועוד.

 

כמו כן, יש להתחשב כמובן גם באופייה וטעמה של כלת השמחה. לילדה ספורטיבית לא מתאימות סדנאות של איפור ודוגמנות, ולילדה שקטה ועדינה לא מתאימים שולחנות של משחקי כדור. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון את כל האורחים באירוע ואולי ניתן לשלב מספר אטרקציות כך שכל אחד יוכל ליהנות מהאטרקציה האהובה עליו.

 

מבחר גדול ומגוון של אטרקציות

לסיכום ניתן לומר שיש היום אטרקציות רבות ביותר אותן אפשר להזמין למסיבות של בנות מצווה. נזכיר על קצה המזלג עוד כמה מהן: סדנאות של איפור, אומנות, סדנאות שוקולד או בישול ייחודי, משחקי שולחן ומחשב, משחקי חברה בהם מופעל בו זמנית כל הקהל, מופעים מקוריים המשתפים את הקהל ועוד.

אין ספק כי אטרקציות אלו משדרגות פלאים את האירוע ובהחלט שווה להשקיע בהן.

 

054-7466770